جهت خرید درون برنامه ای برای بازی WARPATH با ما در ارتباط باشید :

تماس تلفنی : 09172728917

جهت ارتباط در واتساپ کلیک کنید

پلتفرم موبایل، جایی که رویا آغاز می‌شود! تصور کنید در تونلی تاریک گیر افتاده‌اید، درست زمانی که فکر می‌کنید اینجا آخر راه است ناگهان روشنایی در دور دست‌ها می‌بینید و امیدوارتر از قبل تلاش می‌کنید. این همان اتفاقی است که پلتفرم موبایل با بازی‌های استراتژیک کرده است. این پلتفرم به دلیل برخورداری از مخاطبین تازه، مکانیزم ساده و در دسترس بودن بیشتر، این امکان را به استودیوهای سازنده داد تا عناوین فقط العاده خود را با کیفیتی بهتر و گیم‌پلی ساده تر راهی این پلتفرم کنند و جانی تازه به این بازی‌های این سبک بدهند.

 

 

Warpath

 

استودیو LilithGames که سابقه درخشانی در ساخت بازی‌های استراتژی موبایلی دارد، حال تصمیم گرفته است که با حفط ریشه‌های گذشته خود خط زمانی بازی خود را جلوتر برده و به جنگ جهانی دوم برسد. جایی که شما به عنوان نیروهای آمریکایی باید تلاش کنید که با شکست خط محاصره دشمنان به پشت دیوار آن‌ها برسید تا بتوانید به نیروهای خودی بپیوندید و در جنگ آن‌ها را همراهی کنید.

تا به حال دوست داشتید رهبری یک جوخه را به دست بگیرید و مرکز فرماندهی خودتان را بسازید؟ Warpath دقیقا همان‌چیزی است که شما نیاز دارید. Warpath با بهره‌گیری از رویداد‌های واقع‌گرایانه توانسته است تجربه ای متفاوت از جنگ را نشان دهد. گیم‌پلی بازی با اینکه در نگاه اول بسیار ساده است، اما با پیشروی در داستان متوجه جذابیت و عمق گیم‌پلی آن خواهید شد. مدیریت منابع در بازی شما، حرف اول و آخر را می‌زند و باید حواستان به منابع مصرفی خودتان باشد. بازی به صورت آنلاین و با دیگر بازیکنان اجرا می‌شود و استراتژی و تصمیم‌گیری‌های شما نیز در مقابل دیگر بازیکنان حائز اهمیت است.

 
 

Warpath

 

شما که حالا به عنوان آخرین امید نیروهای خودی هستید، باید در ابتدای کار با پیدا کردن منابع و ارتقای ساختمان‌های حیاتی، تربیت سربازان و تقویت آن‌ها مرکز فرماندهی خود را بزرگ و بزرگ‌تر کرده تا بتوانید محاصره دشمنان را بشکنید. با پیشروی شما در بازی قهرمانان متفاوتی را خواهید شناخت که می‌توانید وظایف مختلفی را به آن‌ها بدهید. هر قهرمان داستان خودش را برای تعریف کردن دارد و هرکدام ویژگی خاصی را به نیروهای شما خواهند داد. اولویت‌بندی در ارتقای ساختمان‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد پس باید همیشه حواستان به همه‌چیز باشد. تعامل شما با محیط بازی نیز می‌تواند در روند پیشروی شما تاثیر گذار باشد. دقت کنید که Warpath یک بازی چند نفره است و شما باید برای قوی‌تر شدن با دیگر بازیکنان سراسر دنیا رقابت و تعامل کنید.

روایتگری تمامی اتفاقات و رویدادهای بازی از دید سوم شخص است و این یعنی شما دید‌کلی نسبت به تمامی اتفاقات خواهید داشت و طبعا محیط بازی جذابیتی چندین برابری را برای شما رغم خواهد زد. جلوه‌های بصری بازی و تم اصلی آن جلوه‌ای واقع‌گرایانه از جنگ را به شما نشان می‌دهند و شما از گذراندن وقت و گشت و گذار در محیط‌ بازی قطعا لذت خواهید برد. تنها ایرادی که می‌توان به بازی گرفت جلوه‌های صوتی آن است که متاسفانه خبری از اتفاق خارق‌العاده‌ای نیست و نمی‌توان انتظار چندانی از آن داشت. البته این به معنای بد بودن جلوه‌های صوتی این بازی نیست.

 
Warpath

پیشنهاد میشه!

در دنیایی که دیگر خبری از بازی‌های خوب استراتژیک نیست، پلتفرم موبایل با سبقت گرفتن از دیگر پلتفرم‌ها محیطی امن برای بازی‌های استراتژی شده است. Warpath می‌تواند انتخاب عاقلانه‌ای باشد و در کنار گرافیک پویا، گیم‌پلی جذاب و المان‌های مدیریتی و همکاری با دیگر بازیکنان قطعا ارزش یکبار امتحان کردن را خواهد داشت و شما از بازی کردن لذت خواهید برد.

Get it on Google Play

منبع : https://vgto.ir/9jf